SPA Stopy

Nowe urządzenie do pielęgnacji stóp i naskórka

INFORMACJA PRASOWA

Warszawa, 6 lipca 2015

Domowe spa dla stóp

Nowe urządzenie do pielęgnacji stóp i naskórka MUP-03 firmy MPM przywraca skórze gładkość i miękkość już po jednym zastosowaniu. Co najważniejsze, taki doskonały pedicure można wykonać w zaciszu domowym.

Latem jeszcze ważniejsze dla nas jest by mieć odpowiednio zadbane stopy. Nosząc sandały czy klapki, nikt nie chce krępować się brzydkimi, popękanymi piętami. Niestety, by skóra była idealnie gładka co najmniej raz w tygodniu należy wykonać pedicure. Nie każdy może tak często pozwolić sobie na wizyty w salonie kosmetycznym. Dlatego, warto postawić
na rozwiązania, które dadzą nam efekt profesjonalnego zabiegu, bez wychodzenia z domu.

Nowe urządzenie do peelingu stóp firmy MPM wyposażone
jest w dwie wymienne rolki: gruboziarnista i drobnoziarnista
by skutecznie uporać się z każdym zrogowaceniem. Produkt ma poręczny uchwyt, dzięki czemu obsługa jest wyjątkowo komfortowa. Do zestawu dołączona jest szczoteczka do czyszczenia i dwie osłonki ochronne na nasadki. Na środku znajduje się przycisk do uruchomienia – wystarczy jeden ruch, a system rolek zaczna obracać się o 360 stopni, skutecznie usuwając martwy naskórek i przywracając skórze gładkość oraz miękkość. W zależności od potrzeb, można wcześniej namoczyć nogi w letniej wodzie, po czym osuszyć i przystąpić do użytkowania.

Urządzenie do pielęgnacji stóp i naskórka MUP-03 firmy MPM to gwarancja gładkiej skóry
w zaledwie kilka minut. Idealne rozwiązanie dla osób ceniących swój czas i wygodę.

Urządzenie do pielęgnacji stóp i naskórka MUP-03

Cena: 99zł
Funkcje:
? dwie wymienne obrotowe rolki 360° do frezowania: drobnoziarnista, gruboziarnista
? osłonki ochronne na nasadki
? szczoteczka do czyszczenia
? ładowarka
? lampka kontrolna podłączenia do sieci
? zasilanie akumulatorowe

##

Informacje na temat firmy MPM
Firma MPM (dawniej MPM Product) powstała w 1989 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą oferującą klientom wysokiej jakości produkty AGD charakteryzujące się ciekawym wzornictwem oraz dobrą ceną. Swoją ofertę kieruje do osób, które przy zakupie urządzeń AGD kierują się zdrowym rozsądkiem- nie chcą płacić wygórowanej ceny, nie obniżając wartości produktu. W początkowym okresie asortyment firmy ograniczał się do produkowanego we współpracy z angielską firmą Strix czajnika bezprzewodowego Samba oraz innych modeli czajników. Zainteresowanie rynku wpłynęło na stopniowe powiększenie się oferty o kolejne urządzenia, takie jak roboty kuchenne czy termowentylatory. Obecnie w asortymencie firmy MPM znajduje się niemal 250 zmechanizowanych produktów do kompleksowego wyposażenia kuchni oraz innych pomieszczeń domowych. Producent oferuje urządzenia do gotowania i przyrządzania posiłków, takie jak blendery, roboty kuchenne i opiekacze; urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, m.in. suszarki i prostownice do włosów; wentylatory, grzejniki i klimatyzatory; odkurzacze oraz urządzenia dużego AGD. Produkty te sprzedawane są na terenie całego kraju w większości sklepów i marketów ze sprzętem AGD. Firma cały czas poszerza obszar swojej działalności, zdobywając rynki eksportowe. Obecnie współpracuje z sieciami sprzedaży na terenie Słowacji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Serbii i Białorusi. Strategią firmy MPM jest stałe rozszerzanie, ulepszanie oraz dopasowywanie oferty do potrzeb konsumentów.

hastagi na stronie:

#urzadzenie do naskórka do nóg

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy