Wiadomości Branżowe

Domowy sposób na reumatyzm

Informacja prasowa, Warszawa, 10 stycznia 2014 r. Kiedy reumatyzm daje nam w kość Jesień i zima w obszarze zdrowia oznaczają często nie tylko czerwony nos.

Informacja prasowa,
Warszawa, 10 stycznia 2014 r.

Kiedy reumatyzm daje nam w kość

Jesień i zima w obszarze zdrowia oznaczają często nie tylko czerwony nos. Zimniejsze miesiące i zmiany pogody mogą potęgować bóle reumatyczne, w tym kręgosłupa i stawów. Według badań problem ten dotyka już co drugiego z nas. Wiek przestaje mieć znaczenie, a dolegliwości często są przewlekle. Oto jak można radzić sobie z bólami reumatycznymi.

Domowym sposobem
Rozgrzewające kąpiele, zwłaszcza te wzbogacone ziołowymi naparami, na przykład z sosnowego igliwia, podziałają kojąco i odprężająco. Zamiast odwaru do wanny można dodać kilkanaście kropli olejku sosnowego (pod strumień wody). Kuracja powinna być systematycznie powtarzana.

Pomoc z apteki
Szukając pomocy na przewlekłe bóle reumatyczne, pytajmy w aptece o preparaty o naturalnym składzie, które nie oddziałują farmakologicznie i przy częstym stosowaniu są bezpieczne dla naszego organizmu. Przykładem może być żel Reumo Terapia na bazie olejków eterycznych. Naturalny skład maści ważny będzie dla osób, które już zażywają leki z grupy NLPZ.

***
Porady opracowane przy współpracy z:

Nes Pharma to nowoczesna polska firma farmaceutyczna specjalizująca się w produktach opartych na naturalnych formułach. Od ponad czterech lat firma udostępnia pacjentom preparaty wspomagające leczenie dolegliwości z zakresu m.in. rehabilitacji, reumatologii, gastrologii, medycyny urazowej. Jako inicjator badań klinicznych, Nes Pharma współpracuje na co dzień z polskimi uniwersyteckimi ośrodkami naukowymi.

hastagi na stronie:

#nlpz na reumatyzm #odciski reumatyzm

A to już wiesz?  Czarująca jesień w DUKA ? inspirujący design na nadchodzący sezon spadających liści

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy