Produkty

Przyjemny smak i odświeżające, łagodzące dla gardła właściwości z połączenia pasji tworzenia i ziół zbieranych na górskich terenach Szwajcarii

Wrocław, 24.04.2013 INFORMACJA PRASOWA MARKA : RICOLA ASOTYMENT: SZWAJCARSKIE CUKIERKI ZIOŁOWE RICOLA ? NOWOŚĆ w ofercie index food W zgodzie z naturą, w związku z

Wrocław, 24.04.2013

INFORMACJA PRASOWA

MARKA : RICOLA
ASOTYMENT: SZWAJCARSKIE CUKIERKI ZIOŁOWE RICOLA ? NOWOŚĆ w ofercie index food

W zgodzie z naturą, w związku z pasją ? cukierki Ricola

Co powstaje z połączenia pasji tworzenia i ziół zbieranych na górskich terenach Szwajcarii? Oczywiście Ricola, znane na całym świecie cukierki ziołowe, których tradycja sięga lat. 30 XX wieku. Niezmienne od lat, cenione w ponad 50 krajach i na wszystkich kontynentach cukierki Ricola, za sprawą dystrybutora ? firmy Index Food, dostępne są już w Polsce w nowych, 40-gramowych opakowaniach.

Każdy cukierek Ricola to mieszanka 13 aromatycznych ziół, uprawianych w naturalny sposób tylko na górzystych obszarach Szwajcarii, bez użycia herbicydów, środków owado- i grzybobójczych oraz nawozów sztucznych. To właśnie unikalna receptura oraz naturalne pochodzenie składników odpowiedzialne są za łagodzące właściwości cukierków oraz ich pyszny, wyjątkowy smak. Cukierki Ricola nie zawierają cukru ? zamiast niego proponują przyjemny smak i odświeżające, łagodzące dla gardła właściwości.

Cukierki Ricola wyróżniają się nie tylko jakością oraz prozdrowotnymi właściwościami, lecz także opakowaniem. Kolorowe pudełko wyróżnia się na sklepowych półkach wśród produktów konkurencji, będąc jednocześnie funkcjonalne i wygodne w użyciu.

Cukierki Ricola dostępne są w czterech smakach ? Oryginalne ziołowe, Alpen Fresh, Żurawina oraz Melisa.

www.indexfood.pl

Marka: Ricola
Waga: 40 g
Cena: ok. 3,99 zł

Dystrybutor: Index Food

A to już wiesz?  Toaletowa podkładka higieniczna

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy