Leki

naturalny i skuteczny lek stosowany w zaburzeniach snu i stanach wzmożonego napięcia nerwowego

Wrocław, 23.09.2015 INFORMACJA PRASOWA FIRMA: HEEL POLSKA ASORTYMENT: NEUREXAN? ? opakowanie 25 tabletek ? NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU! LIDER NA RYNKU NIEMIECKIM WŚRÓD LEKÓW OTC

Wrocław, 23.09.2015

INFORMACJA PRASOWA
FIRMA: HEEL POLSKA
ASORTYMENT: NEUREXAN? ? opakowanie 25 tabletek ? NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU! LIDER NA RYNKU NIEMIECKIM WŚRÓD LEKÓW OTC NA WZMOŻONE NAPIĘCIE NERWOWE I KŁOPOTY ZE SNEM

NEUREXAN? ? naturalny i skuteczny lek stosowany w zaburzeniach snu i stanach wzmożonego napięcia nerwowego

Firma Heel jest producentem leków, kosmetyków i wyrobów medycznych opartych wyłącznie o naturalne składniki, działających bioregulacyjnie. Jest jednym z pionierów na rynku leków naturalnych i oferuje swoje produkty pacjentom od ponad 80 lat, a w Polsce od prawie dwóch dekad. Cechą wyróżniająca firmę Heel jest silne zaangażowanie w prowadzenie badań naukowych z wykorzystaniem najnowszych technologii badawczych i opracowywanie portfolio danych klinicznych dla naturalnych leków. Celem firmy jest bowiem wprowadzanie na rynek skutecznych i bezpiecznych produktów, które są optymalnie dopasowane do potrzeb pacjentów. Obecnie leki firmy Heel są dostępne w 50 krajach.
Od niedawna na polskim rynku dostępny jest Neurexan, lek będący liderem na rynku niemieckim w kategorii produktów OTC uspokajających i wspomagających sen.
Neurexan jest lekiem o potwierdzonej klinicznie skuteczności, zwalczającym niepokój nerwowy i zaburzenia snu. Zawiera 4 naturalne substancje czynne o wielotorowym działaniu, wpływające na ośrodkowy układ nerwowy i pomagające przerwać koło przewlekłego stresu.
Zawarta w leku passiflora pomaga wyciszyć niepokój i nerwową bezsenność, owies wzmacnia organizm w walce z zaburzeniami snu i zmęczeniem, wynikającym z przepracowania oraz ciągłego stresu, a odpowiednio dobrany wyciąg z nasion kawy oraz izowalerian cynku, poprawiają koncentrację i redukują napięcie nerwowe o łagodnym i umiarkowanym nasileniu. Specjalne połączenie naturalnych ekstraktów roślinnych wpływa regulacyjnie na organizm, szybko i skutecznie zwalczając nerwowy niepokój oraz bezsenność. Kojące działanie leku pacjent odczuwa już po 20 minutach1), co jest unikatową cechą w tej kategorii produktów dostępnych bez recepty.
Neurexan pozwala efektywnie walczyć ze stresem, jednocześnie nie powodując porannego zmęczenia i spowolnienia reakcji. Nie wywołuje uczucia ?ciężkiej głowy?, otumanienia ani porannej senności i może być bezpiecznie stosowany także przez kierowców.
Neurexan nie uzależnia, a wygodna forma tabletki, rozpuszczającej się w ustach sprawia, że można go stosować niezależnie od czasu, miejsca i okoliczności.

A to już wiesz?  Ból gardła? Jak nawilżać gardło?

Neurexan jest dostępny w aptekach w opakowaniach zawierających 25 lub 50 tabletek.

Dawkowanie: dorośli i młodzież od 12 lat: 1 tabletka 3 razy dziennie. Początkowo, w nasilonych objawach, można stosować po 1 tabletce co ? godziny ? 1 godzinę. Nie należy przekraczać dawki 12 tabletek na dobę. Następnie należy kontynuować leczenie zwykle zalecaną dawką. Dzieci poniżej 12 lat: według wskazań lekarza. Dzieci poniżej 2 lat: nie stosować.

www.neurexan.pl

Opakowanie: 25 tabletek
Cena: ok. 18.45 PLN

Opakowanie: 50 tabletek
Cena: ok. 27 PLN

1) Dimpfel W. Psychophysiological effects of Neurexan? on stress-induced electropsychograms. A double blind, randomized, placebo-controlled study in human volunteers. Meeting of the International Cell Stress Society 2007; 3B_01_P (abst).

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy