Wiadomości Branżowe

Miękko usiąść przed telewizorem

Modułowa funkcjonalność to idea przyświecająca projektantom marki Bydgoskie Meble. Ukazała swoje oblicze w najnowszych kolekcjach wypoczynkowych.Wygoda inspirowana naturąPo grecku malakos znaczy miękki, co oddaje niewielką twardość minerału powszechnie znanego jako malachit. Nic więc dziwnego, że wykorzystano go w nazwie jednej z

Modułowa funkcjonalność to idea przyświecająca projektantom marki Bydgoskie Meble. Ukazała swoje oblicze w najnowszych kolekcjach wypoczynkowych.

Wygoda inspirowana naturą

Po grecku malakos znaczy miękki, co oddaje niewielką twardość minerału powszechnie znanego jako malachit. Nic więc dziwnego, że wykorzystano go w nazwie jednej z kolekcji Bydgoskie Meble. ?Malachit? bowiem charakteryzuje nie tylko wyjątkowy, szlachetny kształt i forma, ale i właściwa miękkość siedziska oraz wysokich oparć.

Współczesne rozwiązania

Do projektowania mebli należy podchodzić z jubilerską precyzją i dbałością o surowiec. Stąd meble modułowe, niczym naszyjniki, pozwalają składać się w całość i aranżować przestrzeń zgodnie z własnym gustem, ale i funkcją danego wnętrza. Elementy w kształcie trapezu, które kryją schowek i oferują stolik, prostokątne moduły z zainstalowaną chłodziarką do kubków, czy stacją dokującą do iPoda ? pozwalają cieszyć się z praktycznych rozwiązań, towarzyszących chwilom odprężenia. Ponadto, wygodne elementy z funkcją relaksu dopełniają komfort wypoczynku.

Dla zdecydowanych

Malachit wpisuje się w klasyczną formę, proponując nowoczesne sposoby aranżacji. Wysokie oparcia i głębokie siedziska pozwalają wygodnie obejrzeć film, odpocząć, ale i spędzić z bliskimi wygodnie popołudnie. Idealnie odpowiada na potrzeby tych, którzy lubią sami decydować o aranżacji przestrzeni w swoim domu. 

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Pierwsza Depilacja

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy