Czerwone kolory – Scholl

A oto propozycja Scholla. Kolory. Żyjemy w świecie barw. Ich wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie jest niezwykle intensywny. Chromoterapię, czyli leczenie barwami, stosowano już w starożytności… i od tego czasu już wiadomo, że reakcja naszego organizmu na kolory jest uzależniona od kondycji fizycznej i psychicznej.

Zawsze koncentrujemy się na tym kolorze, którego potrzebujemy najbardziej dla odzyskania równowagi. Gdy jesteśmy wyczerpani i osłabieni, podświadomie otaczamy się właśnie czerwienią, która dodaje energii i pobudza do działania. Scholl proponuje, na ciepłe dni, cztery modele wygodnych i, co ważne, zdrowotnych sandałków i klapeczek. Ich intensywna czerwona barwa nastroi nas optymistycznie i pomoże pokonywać, krok po kroku, największe przeciwności losu.

Czerwony znów wraca do łask. Czerwone opaski, torebki, sweterki… a także buty. „Wygodną kolekcję” w kolorze maków i truskawek ma w swojej ofercie również Scholl. Nasycona, żywa barwa letnich sandałków czy klapeczek doda energii i wprowadzi Cię w wyśmienity nastrój!

Authors
Tags

Related posts

Top