Wiadomości Branżowe

Aneta Kręglicka przewodniczącą jury pierwszego polskiego modowego talent show FOX Life ?Projektanci na start?

FOX Life ujawnia nazwiska jurorów i prowadzącej talent show „Projektanci na start”. Producenci postawili na fachowców oraz gwiazdy bliskie i cenione przez polskich widzów. Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej – ikonie stylu i muzie projektantów. Jedynym mężczyzną w jej zespole będzie Marek Straszewski, autor zdjęć sesji modowych gwiazd. Trzecią jurorką została Mona Kinal,

FOX Life ujawnia nazwiska jurorów i prowadzącej talent show ?Projektanci na start?. Producenci postawili na fachowców oraz gwiazdy bliskie i cenione przez polskich widzów. Przewodzenie jury powierzono Anecie Kręglickiej ? ikonie stylu i muzie projektantów. Jedynym mężczyzną w jej zespole będzie Marek Straszewski, autor zdjęć sesji modowych gwiazd. Trzecią jurorką została Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty modowe. Natomiast Marcelina Zawadzka, modelka z dziesięcioletnim doświadczeniem, jako prowadząca dopilnuje by jury nie umknął ani jeden prawdziwy talent.

Pod czujnym okiem jury obiecujący projektanci wypłyną na szerokie wody polskiej branży modowej,  a widzowie poznają obowiązujące w niej reguły gry. Do Kręglickiej w ?Projektantach na start? będzie należało ostatnie słowo. Zainspirować przewodniczącą jury ? będzie nie lada  wyzwaniem dla uczestników. Polka, która jako jedyna w historii została Miss Świata należy do grona najlepiej ubranych. Maciej Zień wybrał ją na jedną ze swoich muz. Z kolei Straszewski do programu wniesie ponad 20-letnie doświadczenie. Pierwszą serię modowych zdjęć dla firmy Mustang Jeans opublikował w latach 90-tych we Francji. Po powrocie do Polski pracował w magazynie ?Elle?. Fotografował Magdalenę Cielecką, Alicję Bachledę Curuś, Maję Ostaszewską, Agnieszkę Chylińską, Małgorzatę Kożuchowską, Anetę Kręglicką, Annę Muchę. Dla twórców programu nie bez znaczenia jest, że z fotografa mody stał się artystą wszechstronnym i estetą. Reżyseruje filmy, organizuje własne oryginalne wystawy i instalacje, gra rocka. Marzącym o tym by zaistnieć w świecie mody pomoże też z pewnością Mona Kinal, mająca na koncie liczne projekty w tej branży. W ostatnim z nich ? sklepie internetowym Mostrami.pl, którego jest współzałożycielką i fashion director, można znaleźć kreacje spod igły 100 najlepszych polskich projektantów – m.in. Łukasza Jemioła, ZUO CORP, MMC Studio Design, Roberta Kupisza, Macieja Zienia, Dawida Tomaszewskiego, Ani Kuczyńskiej, czy Joanny Klimas. Mona w programie FOX Life będzie szukała kolejnych talentów do swojej stajni. Natomiast dopingować uczestników będzie prowadząca Marcelina Zawadzka, od dziesięciu lat modelka, zdobywczyni korony Miss Polonia. Zawadzka będzie także przewodnikiem dla widzów po niezwykle interesujących kulisach powstawania mody.

A to już wiesz?  Szykujemy się do zimy ? pierwsza odsłona kolekcji DUKA na Zimę 2013

Jednak nie tylko jury fachowców w programie ?Projektanci na start? daje gwarancję, że program będzie on odbiciem realnego świata mody. W talent show FOX Life uczestnicy nie będą siedzieć  naprzeciw tego grona. Jak  na prawdziwych pokazach mody będą je przygotowywać i koordynować zza kulis. Do ich dyspozycji będą krawcowe, mogą liczyć na wsparcie prowadzącej oraz ekspertów z poważnym modowym dorobkiem. Również rywalizacja zapowiada się emocjonująco. Choćby dlatego, że widzowie zobaczą pełne dramatyzmu castingi, które są nieodłącznym elementem prawdziwych talent show. Castingi, którym będą poświęcone trzy odcinki programu ruszają w najbliższy weekend  (sobota i niedziela – 10-11 sierpnia) w Centrum Promocji Mody w Łodzi.  

? Jesteśmy przekonani, że zarówno uczestnicy jak i wszystkie gwiazdy zaangażowane do programu ?Projektanci na start?, którego premiera odbędzie się jesienią na FOX Life, zapewnią widzom pozytywne emocje, rozrywkę na wysokim poziomie i dużą dawkę rywalizacji. Przygotowaliśmy dla widzów  jeszcze kilka niespodzianek związanych z udziałem gości specjalnych  w programie ? mówi Carlos Ortega, SVP Central Eastern Europe FOX International Channels. ? W odcinkach pojawią się eksperci, którzy będą szlifować umiejętności oraz inspirować uczestników na poszczególnych etapach zmagań. 

Warto podkreślić, że ?Projektanci na start? to pierwszy na rynku polski modowy talent show o zmaganiach projektantów. Jest również pierwszą lokalną produkcją stacji FOX Life, którą zrealizuje ATM Grupa SA. Udział w programie to bilet do kariery w świecie mody. Na zwycięzcę czeka m.in. autorski pokaz na Designer Avenue podczas Fashion Week Poland w Łodzi.

 

Kontakt dla mediów:

ATM Grupa SA
Magdalena Łukasiuk
Communications Manager
[email protected]
T. +48 22 295 84 10
M. +48 669 998 655

FOX International Channels Poland
Izabella Siurdyna
PR Manager
[email protected]
T. +48 22 378 27 94
M. 697 222 296

A to już wiesz?  Jak spakować się na wakacyjny wyjazd? 5 prostych rad!

Informacje dodatkowe:

ATMGrupa to największy ? działający od 1992 roku ? niezależny polski producent telewizyjny. Obecnie najbardziej znany z seriali takich jak ?Ranczo?, ?Ojciec Mateusz?, ?Pierwsza miłość?, ?Świat według Kiepskich?, ?Galeria? czy ?Na krawędzi?. Jako jedyna firma w tym sektorze w Polsce dysponuje własnym zapleczem techniczno ? logistycznym, umożliwiającym świadczenie pełnej gamy usług w zakresie przygotowania i produkcji programów telewizyjnych (studia telewizyjne, sprzęt zdjęciowy transmisyjny i sceniczny). Spółka produkuje programy telewizyjne na zlecenie m.in. Telewizji Polsat, Polskich Mediów (TV4) oraz Telewizji Polskiej. Więcej na atmgrupa.pl oraz na facebook.com/grupaatm.

FOX International Channels (FIC) jest międzynarodową spółką multimedialną należącą do 21st Century FOX, która jest odpowiedzialna za opracowywanie, produkcję oraz dystrybucję ponad 300 należących w całości lub w większej części kanałów rozrywkowych, sportowych, lifestylowych, dokumentalnych oraz filmowych w 48 językach na terenie Europy, Ameryki Łacińskiej, Azji i Afryki. Do głównych marek wchodzących w skład portfolio FIC należą FOX, FOX Life, FOX Sports oraz NationalGeographic Channel. Kanały filmowe należące do spółki to FOX Movies, FOX Movies Premium, Star Chinese Movies oraz Moviecity. Za pośrednictwem tych kanałów oraz ich wersji mobilnych, nieliniowych oraz wysokiej rozdzielczości (HD) docieramy do 1.6 miliarda gospodarstw domowych na całym świecie. Ponadto FIC jest właścicielem i zarządcą dwóch studiów producenckich, które produkują tysiące godzin programów na potrzeby własnych kanałów oraz dla firm zewnętrznych.

FIC Poland w swoim portfolio posiada kanały FOX, FOX Life, NationalGeographic Channel i Nat Geo Wild, które są nadawane również w wersji HD oraz kanał dla dzieci BabyTV.

FOX Life to kanał dla entuzjastów seriali, które podbiły cały świat. Na FOX Life widzowie zobaczą najnowsze, kultowe seriale pochodzące z największych amerykańskich studiów filmowych. Znakomita większość z nich jest po raz pierwszy prezentowana na polskich ekranach. FOX Life to największe gwiazdy, najbardziej soczyste seriale i najbardziej oczekiwane premiery. W jego ofercie znajdują się zarówno znane seriale, które zdobyły rzesze fanów na całym świecie takie jak ?Grey?sAnatomy: Chirurdzy?, ?Anatomia prawdy?, ?Zemsta? czy ?Skandal? jak i najbardziej popularne programy lifestylowe i talent shows ?X Factor. Edycja amerykańska?, ?Żona dla milionera? czy ?America?sNext Top Model?, które stanowią trzydzieści procent ramówki kanału.

A to już wiesz?  Ruszył program tworzenia żłobków na uczelniach

Źródło ATM GRUPA S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy