Nie zapominaj o paznokciach u stóp

O paznokcie u rąk dba większość z nas, ponieważ są one prawie cały czas na widoku i zależy nam, żeby ktoś patrząc na nasze dłonie nie odwrócił się zniesmaczony. W przypadku paznokci u stóp sprawa wygląda trochę inaczej. Fakt, że w czasie wakacji, kiedy, na co dzień raczej ubieramy klapki, japonki czy sandały staramy się by i one wyglądały ładnie i schludnie, ale w zimie zdarza się nam zapominać, że o ich wygląd również należy dbać.

Nigdy nie możemy mieć pewności, że nie znajdziemy się w sytuacji, kiedy przyjdzie nam zdjąć buty, czy także skarpetki. I co wtedy? Często zdarza się, że na daną okazję malujemy paznokcie u stóp na bardzo ostry kolor by pasowała np. do naszej kreacji. Później jednak zapominamy o tym, lakier częściowo odpryskuje, a my nie zwracamy na to uwagi.

6malowane-paznokcie-stopy1.jpg

hastagi na stronie:

#paznokcie u stóp #paznokcie u nóg #malowanie paznokci #paznokcie stopy #malowanie paznokci u nog #pomalowane paznokcie #pomalowane paznokcie u nóg #ładnie pomalowane paznokcie #jak ładnie pomalować paznokcie #malowane paznokcie

Authors
Top