Co jeść, gdy bolą stawy?

Kiedy bolą stawy, traci się na ogół chęć do życia. Nawet, jeśli ma się trzydzieści lat i jest się teoretycznie w „sile wieku”, a cierpi się na bóle stawów, człowiek czuje się dosłownie jak inwalida – nie może się normalnie poruszać, klękać, wstawać – najprostsze na co dzień czynności stają się prawdziwą udręką.

Przyczyny takiego stanu są bardzo różne. Podstawowym czynnikiem wpływającym na przeciążenie stawów, a w konsekwencji na ich obrzęk, jest otyłość. Szczególnie dotyczy to stawu biodrowego oraz kolanowego.

Co jeść, gdy bolą stawy?

(more…)

hastagi na stronie:

#co jeść na stawy #co jeść na zdrowe kolana #co jesc gdy bola stawy #gdy bola nogi stopy #gdy bolą stawy nogi #co jest ziolowego dobre gdy bolą stawy

Authors
Powiadom o
Dera
Gość
Dera

Odpowiednia dieta z niewielką ilością mięsnych chrząstek i żelatyny oraz suplementacja. Zawsze byłam niej przeciwna ale przekonałam się, stosuję Flexagen do picia-saszetki, mi najbardziej odpowiada smak malinowy.

Zośka
Gość
Zośka

na każdego działa co innego. Moja rodzina stosuje bio siarke sufrin. Tato nadal się skarży na ból, za to mama mówi, że jak ręką odjął. Na rynku mamy tyle preparatów, że każdy znajdzie coś dla siebie, grunt by tylko był skuteczny i naturalny, tak jest w przypadku sufrinu.

Top